Konferencja „Inkluzywne uczelnie. Kolekcje jako narzędzie do budowania relacji ze społecznością lokalną Konferencja „Inkluzywne uczelnie. Kolekcje jako narzędzie do budowania relacji ze społecznością lokalną

Konferencja „Inkluzywne uczelnie. Kolekcje jako narzędzie do budowania relacji ze społecznością lokalną" - zaproszenie

Już niebawem w murach Biblioteki UKW gościć będziemy muzealników z całej Polski. W dniach 25-27 października odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Inkluzywne Uczelnie. Kolekcje jako narzędzie do budowania relacji ze społecznością lokalną". Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Muzeów Uczelnianych, Muzeum Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego UKW, Wyższa Szkoła Gospodarki i Muzeum Fotografii WSG.